mclima_klimatizácie_trnavaOd 1.5.2013 sme sa stali oficiálnym distribútorom značky Carrier v SR – segment predaja a servisu klimatizácie pre bytové a komerčné (rezidenčné) aplikácie.

Nadnárodná spoločnosť Carrier Corporation je svetovou jednotkou v klimatizácii a chladení. Cieľom firmy je ponúkať obchodným partnerom kompletný sortiment v oblasti transportného a stacionárneho chladenia, autobusovej klimatizácie, priemyselnej a komfortnej klimatizácie, technologického chladenia, výrobníkov studenej vody, ventilátorových konvektorov, vzduchotechnických centrál a koncových vzduchotechnických komponentov.

Spoločnosť Carrier je vždy schopná ponúknuť najlepšie riešenie v každej oblasti (od obchodnej sféry až po priemysel).

Prioritou spoločnosti je skvalitniť život zákazníkov a urobiť svet lepším miestom a vytvoriť zdravé vnútorné prostredie nezávislé na počasí. Carrier však berie  ohľad aj na životné prostredie, robia trvalý výskum a vývoj s ohľadom na energetickú účinnosť a ekologickejšie technológie. Energeticky účinné produkty chránia životné prostredie a šetria Vaše náklady.

Oblasť TZB označovaná ako segment HVAC (Heating-Ventilation-Airconditioning) zahŕňa všetky druhy komfortnej a priemyselnej klimatizácie vhodnej do bytov, kancelárií, administratívnych centier, hotelov, supermarketov, dátových a telekomunikačných centier, nemocníc, bánk a tiež veľkých priemyselných podnikov s požiadavkou na výrobu chladiacej vody. Naši odborníci v spolupráci s projektantmi vedia klimatizáciu a vzduchotechniku doslova „ušiť na mieru”.

Sortiment klimatizačných a chladiacich jednotiek zahŕňa:

Ventilátorové konvektory (fan-coilové jednotky) v parapetnom, podstropnom, kanálovom, kazetovom alebo nástennom prevedení vo výkonových radách od 1.5 kW do 13.0 kW

Tepelné čerpadlá:

pre rezidenčné aplikácie s tepelným výkonom od 4,6 kW do 13,4 kW – s možnosťou riadenia troch zón (napr. okruh podlahového vykurovania, radiátorový/fan-coilový okruh, okruh teplej úžitkovej vody, prip. s výstupom na bazénový ohrev a s externým vstupom so zdroja vykurovania ako napr. solárny ohrev, záložný kotol a pod.